Христина Бондарєва

журналістка "Європейської правди"
Всі публікації автора
Життя після Меркель: хто така Анналена Бербок і якою буде "зелена" влада Німеччини
У Німеччині все частіше кажуть, що партії Меркель корисно "сходити в опозицію" після 16 років на чолі уряду. 
Що таке QAnon та чому він захищає Трампа: теорія змови, що підживила штурм Конгресу США
Послідовники QAnon вірять, що Трамп веде таємну війну з "глибинною державою", члени якої займаються сексуальним насильством над дітьми і поклоняються сатані.
Ціна впертості Трампа: які проблеми загрожують США через невизнання перемоги Байдена
Небажання Трампа визнавати поразку вже створює серйозні ризики для США – деякі з них можуть стати несподіванкою для нового президента.
Перша віце: як змінило і як змінить США обрання Камали Гарріс
Камала Гарріс – четверта за рахунком жінка, яка боролася за топ-посаду в Білому домі. Але перша, кому це нарешті вдалося. 
Що таке QAnon та чому він захищає Трампа: теорія змови, що підживила штурм Конгресу США
Послідовники QAnon вірять, що Трамп веде таємну війну з "глибинною державою", члени якої займаються сексуальним насильством над дітьми і поклоняються сатані.
Перегони, в яких не поспішають: коли світ отримає надійну вакцину від коронавірусу
Рішення компанії AstraZeneca, яка вважається лідером у розробці вакцини від коронавірусу, призупинити випробовування занепокоїло людей по всьому світу. Чи є альтернативи її розробкам?
Експеримент триватиме: чому Швеція не визнає помилкою відмову від жорсткого карантину
Відмовившись запровадити локдаун, Швеція стала глобальним експериментальним майданчиком, викликаючи і захоплення, і осуд у цілого світу. Чи спрацювала ця стратегія?
Черги, готелі та “кутки для кашлю”: яким буде життя у посткарантинній Європі
Похід до ресторану, перукарні чи кінотеатру – все буде геть інакшим. Адже маски, дезінфекція, дистанція – слова, з якими ми попрощаємося не скоро. Якою буде Європа "нової нормальності"?
Життєво необхідний: чому країни ЄС не зупиняють транспорт у розпал епідемії
Переважна більшість країн ЄС, навіть Італія, не пішли на закриття міського транспорту. Їм вдалося змусити людей сидіти вдома, мінімізувавши потік транспорту – але не зупиняючи його.
Без весіль, футболу і туристів: що відбувається в ізольованій через коронавірус Італії
"Це – наші найтемніші часи", – каже італійський прем’єр Конте. Але, додає він, якщо всі дотримуватимуться правил, країна впорається. 
Суперповернення Байдена: як один день перекроїв вибори у США
Американська політика довела, що вміє бути непередбачуваною. Байден, у шанси якого багато хто вже не вірив, став лідером перегонів.
Курорти, військові бази та Нові Санжари: де та як зустрічали у світі евакуйованих з Уханя
Україна тут не є унікальною. Схожі проблеми є у більшості держав світу, які також вивозили своїх громадян з Китаю, в тому числі – з Уханя. 
Кінець Джо Байдена: як найбільш проукраїнський кандидат провалює вибори у США
Старт кампанії приніс Дональду Трампу два приємних подарунки. А невдахою став найбільш проукраїнський кандидат на виборах у США...
П'ять головних конкурентів Трампа: чого чекати Україні у разі зміни президента США
Можна бути певними, що у разі програшу Трампа політика США щодо Росії та України зміниться. На що готові піти кандидати від Демократичної партії?
Газова ніч у Бундестазі: чи вдасться Німеччині врятувати Nord Stream-2
Німецький уряд спробував зробити подарунок "Газпрому". Але чому норму, яку проштовхувала команда Меркель, не затвердили під час нічного голосування у Бундестазі?