Від редакції


У цьому розділі зібрані публікації-Editorial, тобто редакційні статті.

Це - знакові, етапні тексти, що не мають конкретного автора і публікуються за підписом всієї редакції, відбиваючи її спільну думку
Всі публікації автора
Розчарування у НАТО. Чому емоції не мають знищувати майбутнє України
День нашого вступу до НАТО - дуже близько. Звісно, якщо влада та суспільство України необачно не відмовиться від цього вже зараз.
Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися
Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.
План сумісності з НАТО. Що має зробити Альянс для реальних змін в Україні
Ми пропонуємо Заходу надати Україні новий план для здобуття членства у НАТО. І ми розуміємо, яким він має бути.
Корупційний суд України: чому скандальне рішення КС руйнує не тільки безвізовий режим
Загроза дуже реальна. Якщо українська держава здасться під натиском Конституційного суду – призупинення безвізу стане більш ніж реальною перспективою.
Назад до СРСР: чому заборона рейсів для заробітчан стосується всіх
Це - кроки назад до СРСР. В уряді мають зупинитися. Негайно. Навіть якщо досі не зрозуміли, наскільки серйозними можуть бути наслідки.
Мовчання для Путіна: чому стратегія Зеленського веде до програшу України
Москва взялася шантажувати Зеленського і з’ясувала, що він готовий поступатися. Мораторій на гострі заяви на адресу РФ – не випадкове мовчання, а частина стратегії Банкової. 
Ціна обміну. Як Зеленський руйнує коаліцію на підтримку України
Початок вересня 2019 року, схоже, стане новим поворотним моментом у санкційній історії. І не лише у ній...
Порошенко має розірвати дипвідносини з Росією. Аргументів проти – не існує. Editorial-2018
Цієї неділі під посольство знову прийшли люди – будівлю закидали димовими шашками. І ніхто не дасть гарантії, що після чергового загострення на фронті не станеться чогось серйознішого...
Безвіз без взаємності. Чому Київ має відновити візи для громадян Великої Британії
Ми говоримо про майбутні складні переговори з Великою Британією. Але те, як діють британські посадовці; те, з якою зневагою вони ставляться до українців, не лишає іншого варіанта. Цю боротьбу доведеться розпочати.
Асоціація на роздоріжжі: чому боротьба за угоду з ЄС не припиниться 1 вересня
Угода про асоціацію так і не стала символом щирості проєвропейської риторики української влади. І не варто сподіватися на підтримку ЄС. "Навіщо вам європейське майбутнє, якщо ви не здатні виконати свою домашню роботу з реформ", – вже зараз кажуть у Брюсселі...
Імітатори реформ. Чому Захід має відмовити Порошенку у фіндопомозі та безвізовому режимі
ЄвроПравда вперше публікує статтю в такому форматі. Це editorial – текст, що не має персонального авторства, а відбиває одностайну позицію редакції "Європейської правди" та редколегії "Української правди"... Є всі підстави стверджувати: до фальсифікації реформ долучилося керівництво країни...