ЄС запустив сайт про УА для українського бізнесу

Вівторок, 24 червня 2014, 17:42

Керівництво Європейського Союзу запустило сайт www.europa-torgivlia.org.ua, на якому українські підприємці зможуть знайти інформацію про можливості для малого та середнього бізнесу після підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною.

На цьому інтернет-порталі розміщені текст угоди з ЄС, інформація про зону вільної торгівлі між Україною і Європою.

За словами організаторів проекту, основним завданням сайту стане роз'яснення основних положень Угоди та інформування про те, які зміни очікують підприємців, а також як вплине підписання цього документа на бізнес.

Як очікується, економічна частина і договір про зону вільної торгівлі будуть укладені Україною та ЄС 27 червня. Політичну частину Угоди про асоціацію з ЄС Київ підписав 21 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.