Україна - третя в черзі на підписання Угоди про асоціацію, після Грузії та Молдови

Четвер, 26 червня 2014, 11:39

Дводенний саміт ЄС (26-27 червня), на якому буде підписано в цілому Угоду про асоціацію з Україною та угоди з Грузією і Молдовою, розпочнеться сьогодні в другій половині дня з церемонії, присвяченій сторіччю початку Першої світової війни.

Як передає УНИІАН, глави держав та урядів країн-членів ЄС почнуть прибувати до музею Першої світової війни, що знаходиться в Іпрі (Бельгія), з 16.30. Церемонія розпочнеться наприкінці дня, після чого відбудеться неформальна вечеря.

Основна частина саміту стартує завтра зранку – лідери ЄС з’їжджатимуться до будинку Ради ЄС, відомого від назвою Юстус Ліпсіус (Justus Lipsius, видатний бельгійський філолог та гуманіст XVI сторіччя), з восьмої години ранку.

Розпочнеться саміт о 9.00 з підписання угод. Згідно із заявленим порядком денним, першою буде укладено Угоду про асоціацію з Грузією, потім – з Молдовою і після цього буде завершено підписання Угоди про асоціацію з Україною в цілому.

Після церемонії підписання саміт продовжить роботу в режимі робочої сесії і завершиться робочим ланчем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.