Угоду про асоціацію Грузії з ЄС підпишуть Ромпей і Баррозу – ЗМІ

Четвер, 26 червня 2014, 08:59

Угоду про асоціацію з Грузією з боку Євросоюзу підпишуть голова Євроради Херман ван Ромпей і голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу.

Церемонія підписання відбудеться в штаб-квартирі Євросоюзу в Брюсселі 27 червня, в 11.00 за тбіліським часом, повідомляє УНІАН.

З грузинського боку Угоду підпише прем'єр-міністр Іраклій Гарібашвілі, який очолить делегацію Грузії у форматі 1 + 4. Зокрема, прем'єра супроводжуватимуть міністр закордонних справ Майя Панджікідзе, держміністр з питань інтеграції в європейські та євроатлантичні структури Алексі Петріашвілі, міністр економіки та сталого розвитку Георгій Квірікашвілі і міністр юстиції Тея Цулукіані.

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі не поїде до Брюсселю на підписання Угоди з ЄС.

Угода про асоціацію Грузії з ЄС була парафована наприкінці листопада минулого року на саміті країн "Східного партнерства" у Вільнюсі. Остаточне підписання документів планувалося у серпні-вересні, однак потім було перенесено на більш ранній термін, 27 червня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.