Бiльшiсть положень УА почне дiяти одразу пiсля ратифiкацiї українським парламентом - МЗС

Четвер, 26 червня 2014, 16:11

Як повідомила перший заступник мiнiстра закордонних справ Наталiя Галiбаренко, ще до ратифiкацiї Угоди про асоцiацiю мiж Україною та державами-членами Євросоюзу i пiсля її ратифiкацiї Україною розпочнеться тимчасове застосування бiльшостi положень договору, передає Інтерфакс.

"ЄС зацiкавлений у тому, щоб ратифiкацiя Угоди про асоцiацiю вiдбулася найближчим часом, уряд України також зацiкавлений у тому, щоб парламент схвалив Угоду, тому що навiть без ратифiкацiї iншими державами-членами ЄС запускається процес її тимчасового застосування", - сказала вона на брифiнгу в Києвi в четвер, 26 червня.

Таким чином, за словами Галiбаренко, першого дня другого мiсяця пiсля дати передачi до ЄС документа про ратифiкацiю угоди Україною розпочнеться його тимчасове застосування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".