Папа Римський виступить у Європарламенті

Середа, 19 листопада 2014, 12:12

Папа Франциск 25 листопада виступить зі зверненням до депутатів Європарламенту.

Про це повідомляє EuropeanVoice.

Президент ЄП Мартін Шульц запросив папу Франциска виступити в ЄП ще минулого року. Ватикан оголосив, що прийняв пропозицію у вересні. У 2008 році папа Бенедикт був запрошений виступити в парламенті, але відмовився, пославшись на щільний графік.

Під час виступу папи очікуються невеликі протести. Зокрема, група світських організацій надіслала відкритий лист Мартіну Шульцу, в якому виступила проти папського візиту, назвавши "недоречним" виступ релігійного лідера у світському парламенті.

Загалом це буде перший папський візит з 1988 року, коли під час аналогічного візиту папи Івана Павла ІІ північноірландський протестантський і політичний лідер Іан Пейслі назвав його антихристом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".