У Росії незадоволені навчаннями НАТО на "східному фланзі" і в Арктиці

Четвер, 16 квітня 2015, 10:58

Навчання НАТО на його "східному фланзі" і в арктичному регіоні мають антиросійську спрямованість.

Про це заявив міністр оборони РФ Сергій Шойгу, повідомляє ТАСС.

"Країни НАТО активно прагнуть до захоплення геополітичного простору, послідовно нарощуючи військовий потенціал у Східній Європі, наближаючись до російських кордонів. Географічна зосередженість районів їх навчань, виключно східний фланг альянсу і арктичний регіон, є свідченням антиросійської спрямованості", - сказав Шойгу.

Слід зазначити, що Росія останнім часом сама проводить масштабні навчання на своїй території поблизу кордонів з Польщею та Прибалтикою.

Крім того, військові кораблі РФ присутні на колишній норвезькій військово-морській базі Olavsvern в Арктиці. Росія також відновлює радянську військову базу в 50 км від Фінляндії.

Ймовірно, передислокація військ до кордонів Фінляндії обумовлена загостренням спору через поклади нафти і газу в Арктиці між Росією, Данією, Канадою і США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.

Санкції випробовують на стійкість: як олігархи Путіна оскаржують рішення ЄС

Російські олігархи шукають способи вийти з-під санкцій. Втім, шансів судово оскаржити їх насправді менше, ніж можуть запевняти консультанти.