Декларація ЄНП дала чіткий сигнал підтримки України - Порошенко

виправлено
Четвер, 21 травня 2015, 19:59

Декларація, яку було ухвалено  у Ризіна зустрічі лідерів Європейської народної партії, є чітким сигналом економічної і політичної підтримки України з боку ЄС.

Про це сказав президент Петро Порошенко після завершення зустрічі ЄНП.

"У нас є декларація і я повністю задоволений цим. Це сильний сигнал про економічну і політичну підтримку, про чіткі критерії, які Україна повинна виконати для лібералізації візового режиму до листопада", - сказав Порошенко.

"Ми раді, що ЄС демонструє солідарність і єдність з Україною. ЄС показує, що будь-яка країна може сама визначатися, наскільки сильно вона хоче інтегруватися з Євросоюзом і проводити реформи", - додав президент.

Порошенко також заявив про достатню кількість доказів щодо присутності російських військовослужбовців на Донбасі.

"Зараз у нас є повні докази присутності регулярних підрозділів російської армії. Сьогодні, як ви, напевно, знаєте, ОБСЄ та Міжнародний Комітет Червоного Хреста зробили офіційну заяву про військовослужбовців, які зараз перебувають на лікуванні у нашому госпіталі", - сказав він.

Необідно зауважити, що йдеться не про декларацію саміту Східного партнерства, а лише про партійну заяву. Роботу над декларацією саміту все ще не завершено.

Як повідомлялося, українській стороні вдалося покращити текст декларації за результатами саміту Східного партнерства в Ризі протягом останнього дня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.