Італія почала ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Четвер, 11 червня 2015, 12:42

Палата депутатів Італії (нижня палата італійського парламенту) у четвер ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Про це на своїй сторінці в Twitter написав міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

"Палата депутатів Італії щойно ратифікувала Угоду про асоціацію України з ЄС. Попереду ще Сенат, але крига скресла. Grazie!" - відзначив він.

Нагадаємо, наприкінці травня Італія, яка є однією з чотирьох країн, що наразі гальмує ратифікацію Угоди про асоціацію України-ЄС, пообіцяла ратифікувати її вже за місяць.

Як повідомляла "Європейська правда", раніше на неофіційних консультаціях італійці запевняли український МЗС, що "не будуть останніми", хто ратифікує угоду. Втім, співрозмовники ЄвроПравди відзначають, що Київ не має в цьому впевненості.

Варто зауважити, що наразі серед країн-аутсайдерів, які ще не розпочали ратифікацію Угоди про асоціацію, залишаються Австрія, Греція та Кіпр. Експерти допускають, що дві останні затягують процес навмисно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?