У Греції активісти окупували міністерство фінансів

Фото
Четвер, 11 червня 2015, 13:32

У Греції активісти, пов'язані з Комуністичною партією, у четвер зранку окупували міністерство фінансів.

Про це повідомляє грецьке видання Ekhatimirini.

Як зазначається, такі дії є протестом проти політики нового уряду Греції, якого маніфестанти звинувачують у намірах ввести нові заходи жорсткої економії.

Видання повідомляє, що активісти вивісили на фасаді будівлі міністерства великий банер з надписом: "Ми достатньо стікали кров'ю, ми достатньо заплатили".

Активісти вивісили банер на фасаді будівлі

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що більше половини греків незадоволені тим, як уряд проводить переговори з зовнішніми кредиторами Греції.

Як відомо, переговори між Грецією і кредиторами зайшли у глухий кут, оскільки грецький уряд не погоджується на вимоги кредиторів провести непопулярні реформи на ринку праці і скоротити пенсії, тим самим унеможливлюючи продовження програми фінансової допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.