Євросоюз не прийняв нові пропозиції для кредиторів від Греції

Вівторок, 9 червня 2015, 16:36

Представники Європейського союзу відхилили нові пропозиції Греції до кредиторів, заявивши, що їх недостатньо для розблокування коштів, яких Афіни потребують, щоб уникнути дефолту.

Про це повідомляє Reuters.

У Брюсселі заявили, що міжнародні кредитори Греції не приймають останні грецькі пропозиції щодо податків, заборгованості та бюджету.

Чиновники ЄС винесли рішення всього через кілька години після того, як Афіни оголосили про відправлення нового плану реформ до Брюсселя.

"Представлених пропозицій недостатньо, щоб зрушити процес", - сказав один із чиновників ЄС. Інший сказав, що це "недостатньо і неприйнятно для держав-членів ЄС".

Нагадаємо, раніше глава Єврогрупи Єроен Дійселблом заявив, що кризові переговори в Брюсселі щодо врегулювання боргової проблеми Греції не дозволили досягти прориву.

Як повідомлялося, Міжнародний валютний фонд дозволив Греції об’єднати чотири платежі, що мали бути перераховані у червні окремими частинами, і виплатити всю суму наприкінці місяця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.