Літак спікера Сейму Польщі вийшов з ладу під час злету

Середа, 3 червня 2015, 11:04

Урядовий літак з маршалком Сейму Польщі Радославом Сікорським та його заступниками на борту вийшов з ладу у військовому аеропорту у Варшаві.

Про це повідомляє TVN24.

Літак з делегацією Сейму мав летіти до Праги. Під час розгону літак на посадковій смузі літак досяг необхідної швидкості, але не зміг відірватися від землі, після чого пілот різко загальмував.

За словами пілота, причиною позаштатної ситуації були проблеми з навігацією.

"Я у своїй кар'єрі мав під час подорожей різні небезпечні ситуації, але це виглядало досить серйозно. Нам здавалося, що літак набрав дуже високу швидкість і мав злітати, аж раптом пролунало рішення пілота і різке гальмування", - сказав віце-маршал Єжи Вендерліх.

На сайті Сейму Польщі повідомляється, що зустріч польских та чеських депутатів не відбудеться через те що польська делоегацція не змогла дістатися до Чехії.

Сікорський у своєму Twitter подякував за професіоналізм екіпажу літака.

"Я дякую капітану та екіпажу урядового літака професіоналізм, а віце-маршалкам та делегації за холоднокровну поведінку", - написав Сікорський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".