ЄС виділить Греції 35 млрд євро до 2020 року

Середа, 15 липня 2015, 16:10

ЄС виділить Греції 35 млрд євро до 2020 року з власного бюджету.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Єврокомісії.

Як повідомляється, ЄС зможе "мобілізувати більш ніж €35 млрд до 2020 року для підтримки грецької економіки, за умови, що умови, узгоджені під час саміту єврозони, будуть виконані".

"Греція вже отримала більше міжнародного фінансування, ніж вся Європа згідно з "планом Маршалла" після Другої Світової Війни", - зауважив президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

"Європейська комісія готова зробити крок ще далі, щоб допомогти Греції реалізувати значний економічний підйом і дати запропонованим реформам найкращий шанс для дії: ці 35 мільярдів євро можуть допомогти зробити Грецію привабливим місцем для інвестицій і дати надію особливо підростаючому поколінню", - наголосив він.

"Я вірю, що Європарламент і держави-члени відіграють свою роль, щоб ми могли розблокувати гроші швидко",  - зауважив він.

Як відзначається, 20 млрд буде залучено з європейських структурних фондів, ще 15 млрд - з коштів спільної сільськогосподарської політики ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.