Єврокомісія запропонує Греції 7 млрд євро на перехідний період

Середа, 15 липня 2015, 12:30

Єврокомісія запропонує Греції у липні 7 млрд євро тимчасового фінансування.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела.

Як відзначається, гроші буде надано у випадку, якщо Греція ухвалить узгоджені з кредиторами реформи.

Водночас, як повідомляє директор представництва Financial Times у Брюсселі Петер Шпігель на своїй сторінці у Twitter, Єврокомісія планує використати для тимчасового фінансування Греції кошти Європейського механізму фінансової стабільності, зобов'язання щодо якого несуть усі 28 країн Євросоюзу.

"Мене повідомили, що деталі плану Єврокомісії щодо використання коштів EFSM для тимчасового фінансування Греції будуть представлені (віце-президентом Єврокомісії) Домбровскісом під час прес-конференції",  - написав він.

Нагадаємо, як раніше повідомлялося, Велика Британія виступила проти такого кроку та можливого використання грошей британських платників податків для допомоги Греції.

Позицію Британії також підтримали міністри фінансів Данії і Швеції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.