На АЕС у Франції сталася пожежа, витоку радіації немає

П'ятниця, 3 липня 2015, 09:56

У ніч на п'ятницю на АЕС "Палюэль" на півночі Франції сталася пожежа "без ризику, пов'язаного з радіоактивністю".

Про це повідомляє Le Figaro.

Вогонь спалахнув машинному відділенні одного з виробничих майданчиків енергоблоку №2. Пожежа почалася близько 22:30 у четвер і була ліквідована о 04:45 у п'ятницю.

Більше 70 пожежників взяли участь у гасінні пожежі. На даний час вогонь загасили, проте пожежники на всяк випадок ще чергують на місці події.

В результаті пожежі постраждало конденсаторне обладнання, функція якого полягає в конденсації пари, що виходить з турбіни і його охолодженні.

АЕС "Палюэль" складається з чотирьох енергоблоків, три з яких продовжують роботу в нормальному режимі. Четвертий енергоблок перебуває на плановому ремонті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.