Британські залізничники проведуть триденний страйк

Середа, 26 серпня 2015, 17:17

Співробітники залізничної компанії First Great Western найближчими вихідними проведуть триденний страйк за відсутності домовленостей з керівництвом компанії.

Про це повідомляє ВВС.

Причина страйку — стурбованість залізничників у зв'язку з тим, як відіб'ється запуск нових високошвидкісних поїздів на робочих місцях обслуговуючого персоналу.

Як повідомив офіційний представник профспілки RMT Мік Кеш, страйк почнеться в суботу і триватиме три дні.

Через страйк порушиться залізничне сполучення між Лондоном, південним Уельсом і південним заходом Англії.

За словами Кеша, переговори з керівництвом First Great Western велися до останнього, але успіху не принесли. Компанія, проте, наполягає, що її пропозиції враховують інтереси співробітників.

"Ми вкотре підкреслили, що наш проект не передбачає, що нові поїзди здійснюватимуть маршрути без кваліфікованого провідника, і що наші плани передбачають найм на роботу, щонайменше, додаткових 100 осіб для роботи під час курсування поїздів", — заявив представник First Great Western.

В наступний понеділок в Британії - банківський вихідний, і багато жителів Сполученого Королівства намагаються користуватися останньою можливістю літнього відпочинку, щоб виїхати за місто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденціальний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".

Павло Клімкін: В України не може бути мирної угоди з цією Росією

"США показали рішучість, мовляв, "Ми Росію закатаємо в асфальт". Але як закатувати – відповіді немає"