Румунія звинуватила "дочку" "ЛУКОЙЛа" у відмиванні 1,8 млрд євро

Понеділок, 3 серпня 2015, 18:25

Генеральна прокуратура Румунії пред'явила дочірній компанії "ЛУКОЙЛ" - Petrotel Lukoil звинувачення у відмиванні коштів.

Про це повідомляє портал Romania TV.

"Державне обвинувачення  Апеляційного суду Плоешті завершило розслідування та звинуватило громадянина Росії Андрія Богданова у відмиванні коштів і використанні капіталу компанії з нечесною метою" - заявили в прокуратурі.

Андрій Богданов є генеральним директором - Petrotel Lukoil. Румунія оцінює свої збитки від незаконної діяльності компанії  в майже 1,8  млрд євро.

Крім того, звинувачення стосуються і трьох інших топ-менеджерів компанії.

Слід  зазначити, що "ЛУКОЙЛ" відкидає всі звинувачення.

раніше повідомлялося, що румунські прокурори арештували активи дочірньої компанії російського "ЛУКОЙЛа" на суму до 2 млрд євро у ході розслідування справи про відмивання грошей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?