Франція проведе вибіркове тестування машин через скандал із Volkswagen

Четвер, 24 вересня 2015, 18:53

Міністр екології і транспорту Франції Сеголен Руаяль оголосила в четвер про створення незалежної комісії, яка проведе "вибіркове тестування" автомобілів у країні.

Про це повідомляє BFM TV.

Таке рішення прийнято через скандал, викликаний фальсифікацією екологічних даних німецьким автовиробником Volkswagen.

Руаяль не хоче, щоб скандал із Volkswagen міг негативно позначитися на репутації французьких виробників. І, щоб уникнути підозр, міністр прийняла рішення про тестування автомобілів у Франції, щоб переконатися, що вони відповідають стандартам сертифікації.

Крім тестів французькі виробники нададуть свої лабораторії для інспекції, щоб зняти всі підозри.

"Щодо всіх питань, які задають власники транспортних засобів сьогодні, виробники мене запевнили, що жоден із французьких виробників не використовує програми для шахрайства. Щоб витримати цю кризу, потрібно надати докази споживачам", - сказала Руаяль.

Як відомо, скандал з автомобілями Volkswagen почався в середині вересня.

Американське Агентство з охорони навколишнього середовища звинуватило автоконцерн в тому, що на його автомобілях з дизельними двигунами стояло програмне забезпечення, яке дозволяло обходити перевірку на рівень викиду шкідливих речовин.

Volkswagen був змушений частково призупинити продаж низки моделей дизельних автомобілів в США, а голова правління компанії Мартін Вінтеркорн пішов у відставку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: