Volkswagen обігнав Toyota і став найбільшим у світі автовиробником

Вівторок, 28 липня 2015, 14:09

Volkswagen відібрав у Toyota звання найбільшого світового автовиробника за підсумками першого півріччя, здійснивши свою давню мрію на три роки раніше плану.

Про це повідомляє Reuters.

Найбільший японський автоконцерн повідомив у четвер, що продав 5,02 мільйона автомобілів у січні-червні. Це на 1,5 відсотка нижче торішнього рівня і менше 5,4 мільйона, поставлених за цей період VW.

Toyota повідомила, що на продажі за підсумками шести місяців вплинуло уповільнення на ринках і збільшення податків на мінікари в Японії.

Як повідомляє агентство, німецький концерн Volkswagen розширював масштаби діяльності за ті вісім років, що ним керує Мартін Вінтеркорн, за рахунок нових брендів і заводів і бурхливого зростання в Китаї.

Продажі автомобілів групи VW, включаючи преміальні марки Audi і Porsche, збільшилися більш ніж в два рази і перевищили 10 мільйонів одиниць у минулому році, при цьому прибуток виріс майже в три рази до 12,7 мільярда євро.

"VW перехопив корону за кількістю продажів у непростий час, коли основні авторинки переживають спад", - сказав Штефан Братцель, голова аналітичного центру Center of Automotive Management.

"Їм доведеться встояти в умовах спаду в Китаї, якщо вони хочуть зберегти верхню сходинку", - відзначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.