Кандидат в прем’єри Молдови пропонує створити міністерство євроінтеграції

Вівторок, 19 січня 2016, 15:57

Кандидат на посаду прем'єр-міністра Молдови Павло Філіп пропонує розділити міністерство закордонних справ і європейської інтеграції на два відомства.

Про це він заявив на зустрічі з представниками наукового співтовариства й діячами культури, що пройшла в Академії наук Молдови, повідомляє Newsmaker.

За його словами, міністерство європейської інтеграції необхідне для реалізації Угоди про асоціацію з ЄС.

Так, як зазначив Філіп, Угода про асоціацію була реалізована в недостатній мірі, тому що за кожну частину Угоди відповідали різні міністерства, а також відсутнє управління з боку однієї структури.

На думку Філіпа, напрошується створення міністерства європейської інтеграції, яке займалося б безпосередньо реалізацією Угоди і керувало б усіма її напрямками.

Кандидат у прем'єри повідомив, що має намір зайнятися реформуванням центрального публічного управління. "Оскільки зараз у нас немає часу, ми почнемо з цією формою уряду, але я ставлю перед собою мету протягом трьох місяців максимум змінити центральне публічне управління", — розповів він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?