У Португалії обирають нового президента

Неділя, 24 січня 2016, 12:32

У Португалії в неділю проходять вибори нового президента. Громадяни обирають наступника нинішнього президента країни Анібала Каваку Сілви, який обіймав цю посаду з 2006 року два терміни поспіль.

Для перемоги на виборах кандидатові необхідно набрати більше 50% голосів. В іншому випадку буде призначений другий тур, який відбудеться 14 лютого.

Фаворитом на виборах вважається Марселу Ребелу ді Соза, якого підтримують Соціал-демократична партія та Народна партія. За даними соцопитувань, це єдиний кандидат, який може перемогти у першому турі.

На другому місці - незалежний кандидат, португальський професор психології і педагогіки Антоніу Сампайо да Нова. Третє місце займає колишній президент Соціалістичної партії Португалії Марія де Белем.

Вперше на пост президента Португалії претендують 10 кандидатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.