ЄС підтвердив призначення литовського поліцейського главою місії в Україні

П'ятниця, 8 січня 2016, 18:39

Консультативна місія (КМ) Євросоюзу з питань реформування сектора цивільної безпеки підтвердила призначення нового керівника.

Офіційну заяву з цього приводу поширила в п’ятницю ввечері прес-служба КМ ЄС,, підтвердивши інформацію, яку до того поширили ЗМІ.

"7 січня 2016 року Рада ЄС призначила пана Кестутіса Ланчінскаса, високопоставленого службовця литовської поліції, головою Консультативної місії ЄС в Україні. Пан Ланчінскас замінить на посаді пана Кальмана Міжеї, і, як очікується, приступить до своїх повноважень 1 лютого", - заявили в місії.

Варто зазначити, що литовські ЗМІ подають ім’я посадовця інакше – як Кястутіс Ланчінскас.

Фото Delfi

Згідно до офіційної біографії, новий керівник місії працював як перший секретар на декількох позиціях в дипломатичній службі Литви протягом 1990-х. З 1998 по 2005 роки був головою служби міжнародного співробітництва та європейської інтеграції в Міністерстві внутрішніх справ Литви, де він також відповідав за участь Литви в миротворчих місіях і приєднання Литви до Шенгенської зони.

Ланчінскас був призначений заступником комісара поліції Литви в 2005 році, а від січня 2009 року став головою поліції Вільнюського округу.   

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тиск, і не тільки з Росії: хто та чому намагається зупинити реформу СБУ

Закон про СБУ досі оповитий теоріями змов, "зрадами" та взаємовиключними стереотипами. Сконцентруємося на тих нормах, що зараз викликають найбільше критики.

Кілька днів на роздуми для Путіна: деталі домовленості президентів США та РФ

Якими були результати останньої розмови президентів США та РФ? Чи дійсно Джо Байден відкинув усі вимоги Владіміра Путіна?

Нова вимога Путіна: що стало головним на переговорах лідерів США та РФ

Створення міфів і доведення їх до рівня майже релігії є однією з визначальних особливостей Росії. Схоже, те саме відбувається й зараз стосовно України та НАТО.