У Польщі хочуть саджати у в'язницю за вираз "польський концтабір"

Понеділок, 15 лютого 2016, 18:31

Міністерство юстиції Польщі підготувало проект закону, яким передбачається кримінальне та адміністративне покарання за використання виразів з розряду "польський концтабір".

Вживання таких виразів може потягнути за собою покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років, повідомляє Радіо Польща.

Також Міністерство юстиції Польщі має намір внести в Конституцію запис про те, що "добре ім'я Польщі і польського народу знаходиться під захистом закону".

"Досить робити з Польщі винуватців Голокосту", - заявив на прес-конференції віце-міністр юстиції Патрік Який.

Згідно проекту Міністерства юстиції, 5 років в'язниці може загрожувати за "публічне і таке, що суперечить фактам приписування Польщі або польському народу участі, в організації або співучасті в злочинах Третього Рейху".

У 2013 році такий законопроект, представлений партією "Право та справедливість", відхилили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.