Україна веде переговори з ЄС про збільшення безмитного експорту - віце-прем’єр

Середа, 27 квітня 2016, 10:51

Україна веде переговори з Євросоюзом щодо запровадження механізму автономних торгових преференцій, який дозволив би збільшити обсяг безмитного експорту українських товарів до ЄС.

Про це заявила віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе в інтерв’ю "Європейській правді".

"Є позиції, де ми повністю вибираємо безмитний обсяг експорту. Ми прагнемо це змінити. Тому український уряд зараз веде перемовини з Євросоюзом про те, щоби запровадити механізм автономних торгових преференцій, який дозволив би збільшити обсяг безмитного експорту з України до ЄС", - сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона підкреслила, що переговори будуть складними, адже агропромисловий сектор має суттєвий захист в Євросоюзі.

Климпуш-Цинцадзе також відзначила, що чимало роботи є власне у питанні лібералізації торгівлі, і, зокрема, щодо наведення порядку на митниці.

"По митниці ми справді очікуємо серйозної встряски. Вже були окремі наради у прем’єра, але я знаю тільки частину рішень і тому не буду їх коментувати", - сказала вона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.