Лоукостер Ryanair зацікавився Україною, веде діалог зі Львовом

П'ятниця, 13 травня 2016, 13:38

Найбільший європейський лоукостер Ryanair придивляється до українського ринку авіаперевезень, зокрема, вже ведуться переговори зі Львовом.

Про це заявив комерційний директор авіакомпанії Девід О'Брайен в інтерв'ю Forbes-Україна.

"Ми ведемо діалог з людьми зі Львова, але не думаю, що ми будемо обговорювати польоти до Одеси. Україна зараз може розглядатися тільки як додаток до наших основних ринків. Такими зараз для авіакомпанії Ryanair є Італія, Іспанія, Велика Британія, Ірландія, Німеччина, де багато затребуваних напрямків значно ближче, ніж Україна", - сказав О'Брайен.

За його словами, в Україні є попит на польоти в багато країн, але найбільше це польоти на Схід, а також Північ, куди Ryanair не має права літати юридично, і навіть фізично не має можливості виконувати ці польоти.

О'Брайен відзначив, що Україна потенційно має великі перспективи для зростання пасажиропотоку, але треба вирішити питання з аеропортами, можливо, передати їх різним приватним інвесторам в концесію, але не за гроші, а під конкретні зобов'язання щодо збільшення пасажиропотоку.

Також, за словами О'Брайена, необхідно скласти план, наприклад, на 30 років, в якому прописати, скільки керуюча компанія повинна залучити пасажирів, і в який термін, і обов'язково слід регулярно перевіряти, чи виконує вона свої зобов'язання.

"Що стосується решти – важливо, щоб відкрите небо насправді існувало не тільки у Львові та Одесі, але і в Києві. А не тільки в двох протилежних кінцях країни. Метою відкритого неба має бути зростання кількості пасажирів в аеропортах. Головне для України – не повторювати помилки інших країн: не можна продавати аеропорти монополістам. Це стане катастрофою, подивіться на Словенію, Грузію, Грецію", - підкреслив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua