Прем'єр Словаччини обізвав журналістів "антисловацькими повіями"

Четвер, 24 листопада 2016, 11:49

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо обізвав місцевих журналістів "брудними антисловацькими повіями" через те, що вони запитали його про звинувачення щодо розтрачання коштів.

Про це повідомляє Politico.

"Деякі з вас - брудні антисловацькі повії, і я відповідаю за свої слова", - сказав Фіцо журналістам, коли вони запитали його про звинувачення в розтраті.

"Ви не інформуєте, ви боретеся з владою", - сказав він.

Зазначимо, що нещодавно колишній співробітник міністерства закордонних справ Зузана Главкова звинуватила міністерство у незаконних доходах та відході від правил державних закупівель у період головування Словаччини в ЄС.

У пості в блозі антикорупційної організації Transparency International вона зробила припущення, що міністерство перевитратило кошти на культурні заходи, в тому числі презентацію логотипу головування Словаччини.

Згодом уряд Словаччини у письмовій заяві повідомив, що рішуче відкидає всі претензії Главкової.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?