Туреччина заявила про "нейтралізацію" понад 300 курдських бойовиків за місяць

П'ятниця, 2 грудня 2016, 14:51

Понад 300 бойовиків Робітничої партії Курдистану (РПК) були "нейтралізовані" турецькими силовиками протягом листопада 2016-го року.

Про це повідомляє Anadolu з посиланням на дані військових Туреччини.

"В операціях які проводилися між 1 та 30 листопада було "нейтралізовано" 317 бойовиків РПК: 275 було вбито, захоплено 23 і 19 здалися владі добровільно", – йдеться у повідомленні.

Як відомо, турецька влада часто використовують слово "нейтралізований" щодо терористів. Він передбачає, що терористи були або вбиті, або затримані.

При цьому в сутичках з бойовиками загинули чотирнадцять співробітників служби безпеки і під час спеціальних операцій загинули 18 мирних жителів, поранення отримали більше 100 осіб.

В той же час, за інформацією агенції, протягом вказаного були затримані 560 підозрюваних у співпраці з РПК, 367 з яких були взяті під варту.

Як відомо, в липні минулого року РПК відновила свою збройну боротьбу проти турецької влади.

З того часу внаслідок регулярних сутичок з бойовиками РПК, терактів курдських бойовиків, загинули понад 300 мирних жителів і близько 800 співробітників служб безпеки.

Втрати РПК агенція оцінює в 8000 вбитих або затриманих терористів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.