Генсек НАТО вкотре висловив підтримку економічних санкцій ЄС проти РФ

Середа, 07 грудня 2016, 15:10
Версія для друку Коментарі

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберге вкотре наголосив на тому, що він підтримує рішення ЄС продовжувати економічні санкції проти РФ.

Про це він повідомив на прес-конференції у Брюсселі.

Відповідаючи на питання російського журналіста щодо того, чи підтримує НАТО можливе продовження економічних санкцій ЄС проти РФ, Столтенберг зазначив, що лише представники ЄС мають право коментувати такі рішення, проте вкотре наголосив на тому, що він підтримує курс на продовження економічних санкцій ЄС проти РФ.

"… Я вкотре повторю, що рішення ЄС про продовження економічних санкцій проти Росії є правильним рішенням", – наголосив Столтенберг.

Як повідомлялося раніше, економічні санкції проти Росії можуть бути продовжені у грудні. Відповідне рішення ЄС може ухвалити вже на найближчому саміті ЄС, який має відбутися 15 грудня.

Втім, президент Європейської ради Дональд Туск раніше висловив сподівання на продовження санкцій ще до саміту ЄС у грудні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter