В Австрії під час антитерористичного рейду затримали 11 осіб

Четвер, 26 січня 2017, 14:04

Австрійська поліція під час антитерористичного рейду проти радикальних ісламістів, проведеного 26 січня у низці регіонів країни, затримала 11 осіб.

Про це повідомляє Kurier.at з посиланням на джерела в силових структурах.

"У четвер вранці поліція у Відні та Граці провела кілька антитерористичних обшуків. У близько десятка квартир були проведені обшуки, в результаті чого одинадцять підозрюваних були затримані. Вісім з них були в результаті заарештовані", - повідомило джерело.

Як зазначає видання, проведення даної операції не пов'язане із затриманням минулого тижня підлітка Лоренцо К., якого підозрюють у підготовці теракту, оскільки великомасштабна операція планувалася протягом декількох тижнів.

"Спецслужби у Штирії і Відні давно вели спостереження за вихідцями з колишньої Югославії, які намагалися організувати радикальні ісламістські угрупування та залучати учасників (в Австрії - Ред.)", - йдеться у повідомленні.

Участь в рейді взяли 800 співробітників поліції та спецслужб.

Раніше повідомлялося, що австрійська поліція розпочала антитерористичний рейд проти радикальних ісламістів у низці регіонів країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?