До Латвії прибули американські вертольоти Blackhawk

фото
Середа, 1 березня 2017, 11:59

Вранці в середу, 1 березня, в ході операції Atlantic Resolve в Латвії були доставлені п'ять американських вертольотів Blackhawk.

Про це повідомляє портал Delfi.

 
 

Крім того, до Латвії прибули солдати підрозділу Phoenix 10-ї авіабригади армії США.

10-я Авіаційна бригада 3-го Авіаційного батальйону загальної підтримки Phoenix є першою авіаційною бригадою, яка прибула в Європу в рамках ротації з метою продемонструвати готовність США і НАТО підтримувати безпеку Європи. У звичайний час бригада базується в Форт Драмі, штат Нью-Йорк.

Як повідомлялося, всього в Латвію, Німеччину і Румунію буде відправлено 2200 солдатів, 86 вертольотів і понад 700 одиниць обладнання. Близько 60 представників бригади проводитимуть авіаційні операції і приймати участь у міжнародних навчаннях "Atlantic Resolve" на базі в Лієлварде.

В даний час у складі сил армії США у Європі є ще один батальйон, оснащений ударними вертольотами Apache, — 1-й батальйон 3-го авіаційного полку, що входить до складу 12-ї бойової авіаційної бригади, яка базується в місті Ansbach в Німеччині (на заході Баварії).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.