Сейм Литви закликав Росію припинити окупацію Криму

П'ятниця, 17 березня 2017, 12:51

Сейм Литви ухвалив резолюцію, якою закликав Росію припинити окупацію Криму.

Про це повідомляє портал Delfi.

В резолюції, прийнятій з нагоди третьої річниці окупації Криму, Сейм висловлює "тверду підтримку незалежності України, її територіальній цілісності та недоторканності визнаних у міжнародному масштабі її кордонів".

Литовські парламентарі також різко засуджують " окупацію та анексію частини території суверенної України - Автономної Республіки Крим і Севастополя, що як і раніше здійснюються Російською Федерацією ". Вони закликають Росію вивести свої війська з української території.

За резолюцію проголосував 91 член Сейму, представник фракції Виборчої акції поляків Литви - Союзу християнських сімей Ірина Розова утрималася. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.