У Раді ЄС обіцяють, що безвіз для України запрацює у червні – ЗМІ

Четвер, 2 березня 2017, 20:12

Українські громадяни зможуть подорожувати до країн Євросоюзу без віз у червні 2017 року.

Про це з посиланням на представників Мальтійського головування при Раді ЄС повідомляє Укрінформ.

"Швидке затвердження країнами-членами візової лібералізації для України означає, що вона набуде чинності у червні", – так прокоментували у Мальтійському головуванні рішення послів країн-членів при раді ЄС про затвердження проекту законодавчої резолюції щодо візової лібералізації для України.

Раніше повідомлялося, що Комітет постійних представників країн-членів ЄС (COREPER) на зустрічі у Брюсселі схвалив рішення про візову лібералізацію для України.

Таким чином, посли ЄС затвердили текст законодавчої пропозиції надати Україні безвізовий режим, погоджений у рамках тріалогу.

Відтак, для остаточного затвердження безвізового режиму для України пропозицію має схвалити Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ, потім має відбутися голосування на пленарному засіданні Європарламенту.

Після цього рішення має остаточно затверджене Радою ЄС на рівні міністрів.

Як відомо, 28 лютого на консультаціях країн-членів ЄС, представників Європарламенту та Єврокомісії було досягнуто згоди щодо запуску візової лібералізації для громадян України.

Раніше повідомлялося, що після узгодження документа в рамках тріалогу, в квітні його мають розглянути в Європарламенті, в травні – схвалити у Раді ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"