У Болгарії оприлюднили остаточні результати парламентських виборів

Четвер, 30 березня 2017, 14:26

Центральна виборча комісія Болгарії в четвер завершила обробку протоколів виборчих комісій і оголосила офіційні підсумки голосування.

Про це повідомляє Novinite.

95 депутатських місць отримує проєвропейська партія екс-прем’єра Бойко Борисова ГЕРБ ("Громадяни за європейський розвиток Болгарії"), у другої за кількістю отриманих голосів політичної сили - БСП (Болгарська соціалістична партія) буде 80 депутатів.

"Об'єднані патріоти" відправлять у Народні збори Болгарії 44-го скликання 27 депутатів.

У "Руху за права і свободи (ДПС) буде 26 народних представників. Партія ВОЛЯ бізнесмена Веселіна Марешки увійде до парламенту вперше, отримавши в ньому 12 місць.

54,07% склала явка на виборах в Болгарії 26 березня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.