Троє високопоставлених представників ЄС відвідають Донбас 7-10 березня

Вівторок, 7 березня 2017, 19:30

Троє високопоставлених представників Євросоюзу 7-10 березня відвідають Україну з візитом, зокрема східну Україну та Київ.

Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

За даними прес-служби, представники ЄС, зокрема, проведуть зустрічі з низкою українських посадовців та представниками інших міжнародних донорських організацій.

"Йдеться про Люка Делевіня, голову департаменту Служби зовнішньої дії ЄС з питань Росії, Східного партнерства, Центральної Азії та ОБСЄ, Жан Луї де Брувера, керівника департаменту Європейської Комісії з питань гуманітарної допомоги і захисту цивільного населення (ECHO) і Петера Ваґнера, керівника групи підтримки України", - йдеться у повідомленні.

Мета такого візиту – оцінити допомогу, яку ЄС надає Україні, обговорити способи, як підвищити її ефективність та зробити більш систематизованою, а також знайти методи задля поліпшення координації дій і з іншими донорами.

Повідомляється, що усі троє високопосадовців ЄС спочатку відвідають східну Україну. Там вони побувають у місцях впровадження фінансованих Євросоюзом проектів.

Очікується, що в Києві (10 березня) Делевінь, Брувер та Ваґнер проведуть зустрічі на вищому політичному рівні з представниками українських інституцій (зокрема, йдеться про представників Міністерства закордонних справ, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, Міністерства торгівлі та економічного розвитку, Верховної Ради), а також міжнародної спільноти (USAID, іноземних посольств, агенцій ООН тощо).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.

Компенсація за знищене війною: на чому вже зараз варто зосередитися Україні

Завдання України – вимагати створення окремого міжнародного механізму з компенсації Україні за рахунок заморожених активів РФ.

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.