Доповідь в суді ООН: не всі на Донбасі терористи, але серед бойовиків є й такі

Понеділок, 6 березня 2017, 12:22

Україна визнає, що не всі бойовики, що воюють на Сході, є терористами, однак наполягає, що є й такі.

Про це заявив американський професор Гарольд Гонджу Коу, який виступив в Міжнародному суді ООН в Гаазі за дорученням України.

"Я не кажу, що всі ті, хто воюють на Сході, є террористами. Є чітке визначення, що таке тероризм – це атаки на цивільних", - зазначив він.

Він зауважив, що "за повідомленнями у газетах ми всі бачимо", що велика частина представників незаконних збройних формувань "воюють проти Української армії".  "Але тут йдеться не про них", - наголосив юрист.

Гарольд Гонджу Коу нагадав про збиття MH-17, атаки на цивільні квартали Маріуполя, Авдіївки та інші акти, спрямовані проти цивільних.

"Росія надає їм (бойовикам) особливо небезпечну підтримку (постачаючи зброю)", - наголосив він.

"Ваша честь, якщо Росія справді не робить всього цього, то не буде жодних проблем в тому, щоби виконати тимчасові заходи", -  звернувся він до суду з проханням підтримати тимчасовці заходи, які включають серед іншого пряму заборону Росії на подальшу підтримку проросійських бойовиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?

Прискорення євроінтеграції: чого чекати українському бізнесу

Чи зможуть приватні та державні компанії "встигнути" за впровадженням посилених вимог і європейських стандартів?