У Німеччині сирієць виграв справу проти депортації до Греції

Вівторок, 23 травня 2017, 12:38

Вищий суд Німеччини підтримав скаргу сирійця, чиє клопотання про надання притулку було відхилено, тому що він вже отримав притулок у Греції.

Про це повідомляє The Associated Press.

Чоловік, чиє ім'я не розголошується, прибув до Німеччини в 2015 році. Він розповів чиновникам, що вже отримав захист в Греції, проте жив на вулиці та не отримав ніякої підтримки від уряду Греції.

Скарга чоловіка в Німеччині був відхилена, а це означало, що йому загрожувала депортація до Греції.

Федеральний Конституційний Суд Німеччини заявив у вівторок, що суд першої інстанції діяв неправомірно, оскільки не спромігся взяти до уваги відсутність виплати матеріальної допомоги для біженців в Греції та перевірити, чи існують гарантії того, що людині дадуть хоча б тимчасове житло.

Нагадаємо, нещодавно німецькі законодавці прийняли ряд законів, що стосуються пришвидшення депортації, моніторингу і доступу до персональних даних осіб, які шукають притулку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.