США запровадили санкції проти громадянина Німеччини, пов’язаного з ІДІЛ

Субота, 17 червня 2017, 10:50

Міністерство фінансів США внесло у санкційний список німецького громадянина, якого звинуватили у зв’язках з терористичною "Ісламською державою".

Про це ідеться у повідомленні Міністерства фінансів США.

Санкції запровадили проти 28-річного Фареда Зааля, який народився у Бонні та є громадянином Німеччини.

Згідно з повідомленням, Фаред Зааль – бойовик "Ісламської держави", відповідальний за організаційні питання та рекрутерство нових членів терористичної організації. Він є членом ІДІЛ щонайменше з 2014 року.

Після приєднання до ІДІЛ Зааль відшуковував потенційних бойовиків-ісламістів, зокрема, у Європі, та допомагав їм приїхати до Сирії. Він також був контактною особою для бойовиків ІДІЛ, які потребували спеціальної підготовки.

Запроваджені санкції блокують усе майно Зааля, що підпадає під юрисдикцію США. Американським громадянам заборонено проводити з ним будь-які операції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Кінець проросійського реваншу: як Чорногорія повертається на проєвропейський шлях

Найближчими днями просербський та проросійський уряд Чорногорії має піти у відставку. Та чи стане легкою перемога над "друзями Путіна"?

Небезпечна Нормандія: хто та як тиснув на Єрмака під час зустрічі у Парижі

Формула "3+1", за якою Франція та Німеччина були на боці України, дала тріщину. Щоб уникнути найгіршого сценарію, Київ мусить діяти на упередження.

Павло Клімкін: Бліцкриг на всю Україну неможливий, але щодо Києва у Кремлі є сценарій

"Для Зеленського проблема номер один – це не постачання зброї. Головна мегазадача – це реальна експансія німецького бізнесу в Україну".