США перекинули в Європу стратегічні бомбардувальники B-52

П'ятниця, 2 червня 2017, 08:39

Пентагон перекинув до Великої Британії на авіабазу "Ферфорд" кілька стратегічних бомбардувальників B-52H, здатних нести ядерний боєзаряд.

Про це повідомило командування Збройними силами США в Європі.

Бомбардувальники візьмуть участь у військових навчаннях Arctic Challenge, Saber Strike і BALTOPS, в яких беруть участь країни НАТО і партнери Альянсу.

"Навчання з союзниками і партнерами покращують координацію між країнами, і дозволяють ВВС США будувати міцні відносини, необхідні для вирішення широкого кола глобальних проблем", - йдеться в повідомленні.

Навчання Arctic Challenge проходять з 22 травня по 2 червня на території Фінляндії, Норвегії та Швеції. Крім приймаючих країн, в них беруть участь Бельгія, Канада, Франція, Німеччина, Британія, Нідерланди, Іспанія, Швейцарія та США.

Навчання Saber Strike проходять з 28 травня по 24 червня на території Естонії, Латвії, Литви і Польщі. У них беруть участь Бельгія, Канада, Хорватія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Словенія, Словаччина, Британія і США.

Навчання BALTOPS тривають з 1 по 16 червня в Балтійському морі з маршрутом від польського Щецина до німецького Кіля. У них беруть участь 14 країн: Бельгія, Данія, Естонія, Франція, Німеччина, Латвія, Литва, Нідерланди, Норвегія, Польща, Британія, США, Фінляндія і Швеція.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua