Трамп: Обама нічого не робив щодо РФ, бо очікував на перемогу Клінтон

Понеділок, 26 червня 2017, 16:43

Президент США Дональд Трамп заявив, що його попередник, екс-президента США Барак Обама нічого не робив щодо втручання Росії у вибори, бо очікував на перемогу Гілларі Клінтон.

Про це Трамп написав у своєму Twitter.

"Причиною, чому Обама НІЧОГО не зробив щодо Росії після того, як ЦРУ поінформувало його про втручання, є те, що він очікував на перемогу Клінтон і не хотів "розхитувати човен".

Він не протидіяв, він був у змові чи став на перешкоді, і це нічого доброго не принесло демократам та нечесній Гілларі", - написав він.

Напередодні у Twitter президент США Дональд Трамп написав подібний твіт - звинуватив свого попередника, екс-президента США Барака Обаму, в бездіяльності щодо втручання Росії в американські вибори 2016 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?