Маккейн знову закликав Трампа надати Україні летальну зброю

Четвер, 22 червня 2017, 15:57

Сенатор Джон Маккейн, голова Комітету Сенату з питань збройних сил, знову закликав президента США Дональда Трампа надати Україні летальне оборонне озброєння для захисту від російської агресії.

Відповідна заява опублікованій на сайті політика.

Сенатор привітав рішення Мінфіну США щодо посилення санкцій проти Росії.

"Сполучені Штати повинні продовжувати посилювати тиск на Росію, доки не змусять її вивести свої сили з України, включно з території Кримського півострова", - заявив він.

"Відштовхуючись від цього важливого кроку, президент Трамп повинен нарешті вжити заходів, щоб змінити слабку політику свого попередника та надати Україні оборонну летальну допомогу, яку вона потребує та на яку вона заслуговує, для захисту свого суверенітету та територіальної цілісності від російської агресії", - наголосив Маккейн.

"Президент Трамп має можливість перегорнути сторінку ганебної глави в історії США. Надавши Україні оборонну летальну допомогу, вже затверджену Конгресом, він може почати нову главу щодо відновлення прихильності Америки до наших союзників й партнерів та у прагненні до свободи", - відзначив він.

Нагадаємо, у лютому сенатор Джон Маккейн, голова Комітету Сенату з питань збройних сил, надіслав листа президенту США Дональду Трампу, у якому закликав його надати оборонну летальну допомогу, яка необхідна українським збройним силам, щоб захистити себе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.