Литві загрожує розвал правлячої коаліції

Середа, 16 серпня 2017, 15:41

У Литві може розпастися правляча коаліція.

Про це повідомляє портал Delfi.

Делегований Союзом селян і зелених Литви на посаду прем'єр-міністра Саулюс Скверняліс не сумнівається, що Раді партнера по коаліції - Соціал-демократичної партії Литви (СДПЛ) - буде запропоновано прийняти рішення про вихід з владних структур.

"Я навіть не сумніваюся, яке рішення прийме Рада. Знаючи настрій голови партії та його нинішнього оточення і ті дії, які вони здійснюють, буде запропоновано прийняти рішення про вихід з коаліції", - сказав Скверняліс.

За даними на понеділок, за вихід з правлячої коаліції висловлюються 14 з 18 опитаних відділень СДПЛ. Всього в партії є 60 відділень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.