Шульц назвав умови створення коаліційного уряду після виборів у ФРН

Понеділок, 11 вересня 2017, 09:34

Соціал-демократична партія ФРН не буде створювати союзи після виборів 24 вересня, якщо не буде забезпечено справедливу заробітну платню, безкоштовну освіту, пенсії та прихильність демократичній Європі.

Про це заявив лідер СДПН Мартін Шульц, повідомляє Euractiv.

За останніми соцопитуваннями, СДПН відстає від партії Ангели Меркель на 13 пунктів.

"Спеціальна політика справедливої ​​заробітної плати, гарних шкіл, безпечних пенсій та демократичної Європи для миру - це те, що я обіцяю вам. Уряд СДПН буде реалізовувати ці плани. Це навіть не обговорюється. Ось чому я хочу стати канцлером Німеччини", - сказав Шульц.

Однак опитування показують, що єдиний варіант для СПДН отримати владу – це бути молодшим партнером у "великій коаліції" під керівництвом консерваторів Ангели Меркель.

Шульц заявив, що він виступає проти повторення нинішньої коаліції. "Ми не прагнемо продовжувати велику коаліцію. Я висуваюсь на виборах, щоб замінити Меркель", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.