Результат переговорів щодо Brexit залежить від Британії - Туск

Вівторок, 24 жовтня 2017, 11:27
Версія для друку Коментарі

Результат переговорів щодо Brexit залежить від Великої Британії і саме вона має вирішити, чи буде досягнуто угоди з Євросоюзом.

Про це заявив президент Європейської ради Дональд Туск під час виступу у Європарламенті.

"ЄС зможе впоратися із кожним сценарієм, поки ми не розділені. Насправді від Лондона залежить, як все закінчиться: з хорошою угодою, без угоди або без Brexit. Але в кожному з цих сценаріїв ми захищатимемо наші загальні інтереси лише разом", - сказав Туск.

Він зазначив, що в процесі переговорів 27 країнам ЄС вдалося зберегти єдність, але попереду чекає ще найважчий стрес-тест.

"Якщо ми його провалимо, переговори закінчаться нашим поразкою. Ми повинні зберігати нашу єдність незалежно від напрямку переговорів", - додав Туск. 

Сьогодні президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що ЄК не розглядає можливості, що переговори завершаться без укладення угоди.

Нагадаємо, британський міністр торгівлі Ліам Фокс заявив, що Лондон не блефує, коли каже що готовий до варіанту, за якого не буде взагалі ніякої угоди.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter