Поліція Іспанії збирає документи у відділках силовиків Каталонії про референдум

Вівторок, 31 жовтня 2017, 12:43

Представники громадянської гвардії Іспанії з'явились сьогодні у різних відділках каталонської поліції Mossos d'Esquadra для збору документації про незаконний референдум, який відбувся 1 жовтня.

Про це повідомляє El Pais.

Представники громадянської гвардії Іспанії, яка знаходиться в підпорядкуванні Міністерства внутрішніх справ країни, діють за наказом Національного суду.

Повідомляється, що представники гвардії з'явилися у поліцейських відділеннях в Барселоні, Жироні, Ґранульєсі, Сан-Фаліу-да-Любрагаті, Сабаделі, Туртозі, Таррагоні, Ла-Сеу-д'Уржелі та Манрезі.

Раніше повідомлялося, що суд міста Льєйда відкрив провадження проти поліції Каталонії Mossos d'Esquadra за звинуваченням у бездіяльності в день референдуму про незалежність автономії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?