У Німеччині пенсіонера оштрафували на 35 євро за відпочинок на зупинці

Понеділок, 27 листопада 2017, 16:09

У німецькому Дюссельдорфі 85-річному пенсіонеру виписали штраф на 35 євро за те, що він протягом декількох хвилин відпочивав на автобусній зупинці.

Про це повідомляє Rheinische Post.

Лист, направлений пенсіонеру, опублікував його знайомий у соцмережі. Він повідомив, що літній чоловік страждає на деменцію, тому коли вигулював свого собаку, ненадовго присів на зупинці для перепочинку. Пенсіонер просидів там 8 хвилин.  

"Ви використовуєте споруду, що належить до системи громадського транспорту, не за призначенням, а як місце для відпочинку", - ідеться у документі, в якому зазначається, що зупинку можуть використовувати тільки ті, хто користується громадським транспортом. Чоловіку виписали штраф у 35 євро.

Представниця міської влади повідомила у коментарі виданню, що поширений у соцмережі документ про штраф справді реальний. Ймовірно, що службовці, які здійснюють контроль на зупинок, могли прийняти  чоловіка за безхатченка чи алкоголіка.

У міській владі переконують, що достатньо короткого зустрічного позову, аби штраф було скасовано. "Якщо цей чоловік просто потребував відпочинку, то це, звичайно, нормально", - пояснила речниця міської адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.