Угорщина стала на захист Туска, якого розкритикували в Єврокомісії

Четвер, 14 грудня 2017, 12:23

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто з задоволенням сприйняв позицію президента Європейської ради Дональда Туска щодо неефективності квот на біженців, через яку його розкритикували в Єврокомісії.

Про це повідомляє портал Origo.hu.

"Для мене задоволення відзначити, що серйозний європейський лідер, голова Європейської ради нарешті сказав правду про те, що всі і так знають. Обов’язкові квоти на мігрантів неефективні і сіють розбрат, а незаконна міграція є небезпечною" - заявив Сійярто.

"Нелегальну міграцію слід стримувати, а не організовувати її. Окремі брюссельські бюрократи постійно сприяють незаконній міграції. Це створює загрози для Європи і європейців" - додав він.

Як відомо, Угорщина є одним з найбільших критиків схеми розподілу мігрантів у країнах ЄС, запровадженої Єврокомісією у 2015 році.

Туск у своєму зверненні напередодні саміту лідерів ЄС заявив, що обов'язкові квоти, запропоновані Єврокомісією в рамках реформи системи надання притулку "виявилися неефективними" і створили суперечки серед країни ЄС.

Єврокомісар з питань міграції Дмітріс Аврамопулос заявив, що заява Туска є антиєвропейською.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?