В Естонії опозиція ініціювала вотум недовіри міністру економіки

Середа, 10 січня 2018, 16:20

В Естонії партії, що входять до парламентської опозиції внесли в Рійгікогу вотум недовіри міністру економіки і інфраструктури Кадрі Сімсон.

Про це повідомляє естонський мовник ERR.ee.

У поданій в Рійгікогу заяві міністр звинувачується в тому, що вона приймає рішення в особистих і партійних інтересах і не може їх належно обґрунтувати, а також не усвідомлює політичної відповідальності при розподілі державних коштів пов'язаним з нею особам.

Опозиційні партії вбачають такий підхід в діях міністра при розподілі сільгоспсубсидій, встановлення меж карантинних зон проти АЧС, транспортній політиці в сфері автобусного і залізничного сполучення, а також інвестиційних рішеннях.

На думку голови Центристської партії, прем'єр-міністра Юрі Ратас, висунення вотуму недовіри Кадрі Сімсон пояснюється намаганням Партії реформ (входить до опозиції) відвернути увагу від своїх внутрішніх проблем в світлі майбутніх парламентських виборів в 2019 році.

Він підтвердив, що продовжує повністю довіряти міністру економіки.

Водночас голосування щодо вотуму недовіри може пройти в естонському парламенті вже у середу. Втім в опозиційних партій, як зазначається, недостатньо голосів, щоб змістити міністра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua