У Франції відклали суд у справі про заборону "представництва ДНР" у Марселі

Четвер, 11 січня 2018, 17:22
Версія для друку Коментарі

Суд французького міста Екс-ан-Прованс переніс на березень розгляд справи про заборону так званого "представництва ДНР", що діє у Марселі.

Про це у Twitter написав голова "представництва" Юбер Файяр.

"Напад на представницький центр ДНР у Франції: наш адвокат домігся відстрочки судового засідання у Екс-ан-Прованс до березня", - написав він.

Як пояснив Файяр російському агентству РИА "Новости", суд розгляне справу 1 березня, оскільки адвокат через те, що повістка в суд надійшла у різдвяні свята, не зміг повноцінно ознайомитися зі справою.

Як повідомлялося, засідання у справі заборони "представництва ДНР" мало пройти 11 січня. Очікувалося, що прокурор  вимагатиме скасувати державну реєстрацію асоціації "Офіційний представницький центр ДНР у Франції".

Нагадаємо, посол Франції в Україні Ізабель Дюмон в інтерв’ю "Європейській правді" повідомила, що прокурор Франції звернувся до прокуратури округу Екс-ан-Прованс із позовом щодо судової ліквідації так званого "представництва ДНР".

У французькому місті Марсель 25 вересня 2017 року відбулося відкриття так званого "представництва "ДНР".  Його зареєстрували в статусі громадського об’єднання, що не вимагає попереднього дозволу.

У відповідь Франція заявила, що ніколи не визнавала так звану "ДНР" та не має двосторонніх контактів із псевдореспублікою.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter