Більшість американців вірять у чесність розслідування про втручання РФ

П'ятниця, 12 січня 2018, 10:46
Версія для друку Коментарі

Більшість виборців вірять у чесність розслідування, яке веде спеціальний прокурор Роберт Мюллер про зв'язки між командою Дональда Трампа та Росією під час президентської кампанії.

Такі дані наводить Квінніпекський університет США у своєму соціологічному опитуванні, передає The Hill.

59 відсотків опитаних американців вважають, що Мюллер проводить чесне розслідування, в той час як для 26 відсотків воно не є справедливим.

Згідно із даними, серед прихильників Демократичної партії відсоток тих, хто вірить у чесність розслідування про втручання РФ становить 75 відсотків. Серед прибічників республіканців цей відсоток значно нижчий - лише 37%.

Як відомо, спецпрокурор США Роберт Мюллер, який розслідує втручання РФ в американські вибори, повідомив юристам президента США, що має намір викликати Дональда Трампа на допит.

Нагадаємо, більшість американців вважають, що президент США Дональд Трамп вчинив щось незаконне в контексті зв’язків з РФ під час кампанії і намагається зашкодити розслідуванню щодо втручання Росії у вибори.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter